Titles you rated
CubeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5