Series
Ratings
52
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0