Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 1.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
PawnRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0