Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0