Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 4.0