Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Just One BiteRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0