Series
Ratings
103
StrangerRated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5