Movies
Ratings
126
Legally BlondeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0