Movies
Ratings
516
Project A Part IIRated ★ 2.0
StreetDance 2Rated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
BlitzRated ★ 1.0
RidersRated ★ 1.0
ContagionRated ★ 1.0
Astro BoyRated ★ 1.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 0.5
Kiss of the DragonRated ★ 1.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 1.5
StealthRated ★ 1.5
StreetDance 3DRated ★ 0.5
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 0.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 1.5
The MedallionRated ★ 1.5
Johnny EnglishRated ★ 1.5
Sky HighRated ★ 1.5
WarRated ★ 2.5