Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
CaliphateRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0