Series
Ratings
461
As You Stood ByRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5