Titles you rated
It BoyRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TranceRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
TakersRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 3.5