Titles you rated
The DUFFRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0