Movies
Ratings
395
DefaultRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5