Titles you rated
Life on MarsRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
One Day at a TimeRated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0