Movies
Ratings
726
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.5