Series
Ratings
67
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
MisaengmulRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0