Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0