Titles you rated
The Green RayRated ★ 5.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 5.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.0