Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0