Series
Ratings
15
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5