Movies
Ratings
18
TitanicRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0