Movies
Ratings
511
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
An American CrimeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.5- AliveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Post GradRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0