Movies
Ratings
386
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0