Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
GANTZRated ★ 3.0
GANTZRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5