Series
Ratings
290
You and Everything ElseRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0