Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Son of a GunRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0