Movies
Ratings
51
SakuranRated ★ 4.0
My ManRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.5
HellraiserRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
The DoorRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Chaos WalkingRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- Villon's WifeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0