Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5- 28 Months LaterRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
DevilRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0