Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0- 명탐정 코난 미방송분 4Rated ★ 5.0
Black Butler 2Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0- 명탐정 코난 미방송분 3Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난 미방송분 2Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0