Series
Ratings
167
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0