Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Bring It OnRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
White SnakeRated ★ 3.5