Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0