Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Mourning ForestRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The BalconettesRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
FragtimeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 5.0