Series
Ratings
207
Trailer Park BoysRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
AgencyRated ★ 1.0
Prison SchoolRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0