Titles you rated
Step UpRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0