Movies
Ratings
111
The ProposalRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Down with LoveRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Just FriendsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5