Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 1.0