Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
HeleneRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Woman in the DunesRated ★ 4.0
Ieoh IslandRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0