Movies
Ratings
55
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0