Titles you rated
The Place Beyond the PinesRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0