Movies
Ratings
575
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
Bullet TrainRated ★ 1.0
He's All ThatRated ★ 2.5
She's All ThatRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0