Series
Ratings
119
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 1.5
Cat's PleasesRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
Heaven's Design TeamRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 2.5
Bungou to Alchemist: Shinpan no HagurumaRated ★ 1.0
Say I Love YouRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0