Movies
Ratings
130
SunnyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Plum BlossomRated ★ 3.0
A PetalRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5