Series
Ratings
101
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0