Movies
Ratings
467
Escape PlanRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5