Series
Ratings
14
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 4.0