Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0- Tears in the AfricaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5