Movies
Ratings
85
District 9Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0