Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0